Tomáš Matta

Buenos dias....V preklade dobrý deň alebo po našom láčho džives. Moje meno je Tomáš, ale volajú ma aj Chuan, študujem na Strednej priemyselnej škole Strojníckej v Košiciach. Okrem školy sa snažím vzdelávať aj formou rôznych školení alebo aj Erasmov, neuverili by ste koľko nových ľudí spoznáte a niektorí sa stanu aj vašimi priateľmi. Som chalan, ktorého len tak niečo nezlomí aj, keď niečo sa isto nájde, a preto sú mojími poznávacími znakmi napríklad bojovnosť, sila, odhodlanosť, pozitivizmus, ale aj úsmev a empatia... Taktiež sa mi páči teória aké myslenie taký život alebo nie je dôležité odkiaľ si, ale kým si. Mám rád výzvy a často ich priam vyhľadávam, no niekedy mám z nich obavy. Veci bez, ktorých by som sa nezaobišiel sú motivačné videá a citáty, knihy, vizualizácie, hudba a niesmiernu radosť mi robí to, keď môžem niekomu pomôcť, poradiť alebo ho motivovať a povzbudiť aby zvládol to načo si myslí, že nemá alebo len zlepšiť náladu... 


Pozorovanie obrazov, čo autor vlastne chcel vyjadriť a umelecké pohladenie pre dušu, úvahy spojené s dlhými rozhovormi, zamýšľania sa a rôzne filozofické výroky s priateľmi, rodina, spoločnosť a zábava toto všetko v mojom živote nesmie chýbať.

Zbožňujem cestovanie, v poslednom čase sa mi to aj darí plniť, rád spoznávam pamiatky a históriu daného mesta alebo krajiny, mojím snom je cesta okolo sveta.

Rád relaxujem v prírode na čerstvom vzduchu alebo v horách, no bohužiaľ to nie je vždy možné, a preto mám ešte dalšiu aktivitu a ňou je beh. Beh je mojim liekom života... bez neho si moju budúcnosť už ani neviem predstaviť. Pomôže mi stále, keď to potrebujem a nikdy nesklame. Je to skvelí spôsob na odreagovanie sa, odbúranie stresu a hlavne na vyčistenie mysle, samozrejme aj na zlepšenie kondície alebo chudnutie. Vrele odporúčam. Pred mesiacom k nemu pribudol aj Kickbox a to úplne náhodne, zazrel som plagát v električke a povedal som si prečo nie veď predsa od mala si po tom túžil a dnes je to skutočnosťou.

RUNandFIGHTforYourDREAMS, pretože Limity existujú iba v tvojej hlave.

 Adios.